Polski English
0,00 zł
Strona głównaRegulamin

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy Argodom dostępny pod adresem http://argodom.eu/, prowadzony jest przez firmę ARGODOM wpisaną przez Prezydenta Miasta Warszawa do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 731-177-61-20, Regon: 015539730
Millennium Bank S.A.   nr konta: 82 1160 2202 0000 0003 7231 6950

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy Argodom prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://argodom.eu/.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Argodom są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Argodom są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub na życzenie klienta, fakturę VAT.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

o Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.

7. Produkty są objęte 12 miesięczną gwarancją od daty zakupu na podstawie paragonu lub faktury VAT. Jeśli zakupione przedmioty będą wykazywały wady materiałowe, konstrukcyjne lub wykonawcze podczas normalnego użytkowania w gospodarstwie domowym zgodnie z tym, co opisano w naszej instrukcji użytkowania, gwarantujemy wymianę lub naprawę przedmiotów. Wyklucza to uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego użycia, nadużycia lub celowego uszkodzenia.  

8. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

9. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru.

10. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r., o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U. z 2000 r.Nr.22, poz.271), z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar należy zwrócić z paragonem lub fakturą VAT. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Gwarantujemy zwrot wartości produktu (zwrotowi nie podlegają poniesione koszty dostawy i koszty odesłania towaru).

11. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

12. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

13. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie http://argodom.eu. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.